Batman Uçak Yurt Dışı Kargo

Batman Uçak Yurt Dışı Kargo

Batman uçak yurt dışı kargo gönderimi normal kargolara göre çok daha çabuk ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. Firmamız tarafından hem yurtiçi hem de yurt dışı için havayolu ile kargo gönderimi yapılmaktadır. Yurtiçinde havayolu kargo hizmeti verilen yerlerden biri de Batman‘dır. Batman’da yapılan havayolu kargo gönderimi ile adresten adrese teslimat yapılabilmektedir. Firmamızın uçakları, havaalanından aldığı kargoyu kısa sürede diğer havaalanına ulaştırmaktadır. Bu sayede acilen gönderilmesi gereken önemli evrak ve benzeri belgeler zamanında ulaştırılabilir.

Yurt Dışı Kargo

Batman Uçak Kargonun Gönderi Ulaştırma Süresi Ortalama Ne Kadardır

Uçak ile gönderilen kargo, ülkede havaalanı bulunan her yere teslim edilebilmektedir. Çok kısa bir sürede teslimat imkanı sunulması ile oldukça kullanışlı olmaktadır. Gönderi kaydının yapılmasından itibaren genel olarak teslimat sürecine başlanır. Adresten alınabilen paket, gerekli işlemler yapıldıktan sonra uçağa doğru gönderilir. Paketlemesi tamamlanmış olan ve gönderime hazır olan kargo, uçağa düzgün şekilde yerleştirilmektedir. Firmamız tarafından kargoyu teslim etmesi için hazırlanmış olan uçak kalkar ve teslimatın yapılacağı şehre doğru gider. Uçak havaalanına vardıktan sonra personelimiz tarafından kargonun adrese teslimi tamamlanır. Bütün bu işlemler Batman uçak kargo ile çok hızlı bir şekilde yapılır. Teslimat, sadece bir gün içinde tamamlanabilmektedir. Ancak bazı koşullara bağlı olarak maksimum 3-4 gün içinde de yapılabilir.

Batman Uçak Yurt Dışı Kargo da ki Paketin Hareketlerinin Takibi

Uçakta bulunan paketin takibi mümkündür. Firmamızın web sitesinde bulunan ilgili alan sayesinde kargo takip numarası ile gönderinin hareketleri izlenebilir. Sistemde kargonun şubeden çıkış saati, havaalanına varış saati gibi bilgilere ulaşmak mümkündür. Batman uçak kargo ile gönderilen paketin takip edilebilmesi sayesinde gönderi sahibi kargosunun durumunu her an öğrenebilmektedir. Firmamız tarafından sunulan takip özelliği her zaman kullanılabilmektedir.

Batman Uçak Kargoyla Gönderilen Eşyaların Paketlenmesi

Havayolu ile gönderilen kargo, çok güvenli ve avantajlıdır. Firmamız, uçağa yükleme yapmadan önce, gönderilecek olan eşyayı iyi bir şekilde paketler ve taşıma sırasında zarar görmemesini sağlar. Aynı zamanda Batman uçak kargo tarafından yapılan sigorta sayesinde, taşınan eşya firmamız güvencesi altına alınmaktadır. Firmamız hem güvenlik hem de hız bakımdan profesyonel kargo taşımacılığı yapmaktadır. Havayolu ile hızlı kargo gönderisi için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.Teslimat süremiz 4 saattir.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.