Bangladeş Yurt Dışı Kargo

Bangladeş Yurt Dışı Kargo

Bangladeş Yurt Dışı Kargo hizmetleri günden güne daha da artmaktadır. Firmamız, kargo işlemi için uçakları kullanmaktadır. Kargolar, uçak yardımı ile en kısa sürede adrese teslim edilir. Kargo paketlerinin toplanması ve gönderilmesi tamamen firmamız tarafından yapılır. Firmamız, İstanbul içindeki bütün kargoları kapıdan özel araç ile almaktadır. İstanbul dışından yollanacak kargo paketleri de acil gönderim gerekli ise uçakla İstanbul’a getirilebilir. Böylece kargoların en hızlı şekilde adrese teslim edilmesini sağlarız.

Yurt Dışı Kargo

Bangladeş Uçak Yurt Dışı Kargo İçin Yapılan Kontroller

Bangladeş’ e Kargo yollamak için çeşitli kontrol işlemleri yapılır. Bu işlemlerin ilki paketin herhangi bir sorunu olup olmadığını kontrol etmektir. Daha sonra paketin yurt dışına gönderilebilmesi için gerekli olan evraklar tamamlanır. Kontrolleri kapsamında havaalanında da işlemler devam eder. Paket havaalanına ulaşınca gümrük yetkilileri tarafından da kontrol edilir. Herhangi bir sorun yok ise acentemiz paketi alır ve teslimat adresine ulaştırır. Daha sonra acentemiz tarafından paketin teslim detayları firmamızla paylaşılır. Firmamız ise paket hakkında edindiği bilgileri, kargoyu gönderen kişiye iletir.

Uçak Yurt Dışı Kargo Bulunan Ürünler Nasıl Olmalıdır?

Bangladeş’e kargo göndermek için firmamızı tercih edebilir ve her türlü kargonuzu yurt dışına ulaştırabilirsiniz. Kişisel olarak gönderilen kargolar, 150 kg’yi geçmemelidir. Böylece faturaya gerek kalmaz. Numuneler ise 1 adetten fazla olamaz. Aksi takdirde fatura kesilmesi gerekir. Gıda ürünleri kargolanıyor ise mutlaka firmamıza Gıda Üretim Sertifikası bildirilmelidir. Aksi takdirde gönderim işlemi iptal edilir. Kozmetik ve kimyasal sektöründe ise MSDS formu iletilmesi gerekir. Bangladeş uçak kargo gönderimi için bunlara dikkat edilmesi gerekir. Firmamız bütün bu işlemler için size bilgilendirme yapmaktadır.

Uçak Yurt Dışı Kargo Durumu Nasıl Öğrenilir?

Firmamıza vermiş olduğunuz kargoları düzgün bir şekilde takip edebilmeniz için sizlere kargo takip numarası vermekteyiz. Bu takip numarası ile Bangladeş Uçak Yurt Dışı Kargo işleminizin bütün aşamalarını inceleyebilir ve kargonuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız, Yurt Dışı Kargo yollamak isteyen herkese yardımcı olmaktadır. Kargosunu Bangladeş’e yollamak isteyenler bizimle hemen iletişime geçebilir. Firmamız tarafından kargonuz, en hızlı şekilde teslimat işlemleri başlatılarak yurt dışına gönderilir. Yurt dışı kargo için bizi tercih edebilirsiniz.Firmamızdan ithalat ve ihracat hizmetlerini alabilirsiniz.
7/24 destek alabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.