Ankara Uçak Yurt Dışı Kargo

Ankara Uçak Yurt Dışı Kargo

Ankara Uçak Yurt Dışı Kargo gönderimi her şehirde yapılmaktadır. Bu gönderiler bazen oldukça geç olabilmektedir. Bu yüzden uçak kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Ankara Uçak Kargo imkanı ile Ankara’da her türlü kargo için işlem yaparak hizmet vermekteyiz. Bütün kargolar büyük bir dikkat ile taşınmaktadır. Ankara’nın küçük yerlerinde de kargo teslimat imkanı sunmaktayız. Bu yerlerden personelimiz tarafından paket alımı yapılır ve Ankara’da bulunan merkeze getirilir. Ankara uçak kargo sayesinde şehrin her yerinden hızlı bir şekilde kargo gönderimi yapılabilmektedir.

Yurt Dışı Kargo

Kargo Teslimatı Nasıl Yapılır Ve Kaç Gün Sürer?

Kargo teslimatı için Ankara’daki küçük merkezlerde işlemlere başlanır. Küçük merkezde bulunan kargo, büyük merkezlere aktarılır. Oradan da havaalanına yollanır ve Uçak Kargo ile teslimat adresine doğru gönderilir. Teslimatın hızlı bir şekilde tamamlanması için ekipler halinde çalışma yapan firmamız, gönderiyi zamanında ulaştırmaktadır. Teslimat süresi yurt içinde mesafeye göre değişse de en fazla 4 Saat sürmektedir. Ankara’dan yurt içindeki herhangi bir yere ya da Ankara’ya yapılacak teslimat maksimum 4 Saat içinde ulaştırılır ve bu süre boyunca kargo firmamız güvencesi altındadır. Ankara’ya uçak kargo ile kargolar en hızlı ve en güvenli şekilde sahibine telsim edilir.

Ankara Uçak Yurt Dışı Kargo ‘nun Sağlamış Olduğu Sigorta Güvencesi

Firmamız yaptığı bütün taşımalarda güvence vermektedir. Taşınan kargo ne olurda olsun sigorta yapılır. Bu sigorta, kargonun taşıma sırasında zarar görmesi durumunda firmamızın zararı karşılayacağını göstermektedir. Sağlanan güvence sayesinde Hava kargo gönderimi daha kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca taşıma süresi boyunca kargonun güvenliği için gerekli tüm önlemler firmamız tarafından alınmaktadır. Böylece teslimat güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapılır. Ankara Acil uçak kargo hizmeti kapsamında firmamızdan verilen sigorta güvencesi, kargo sahibine herhangi bir zararda hak talebi imkanı verir.

Ankara Uçak Kargoda Fiyatlar Her Gönderi İçin Aynı Mıdır?

Uçak ile yollanan kargolarda fiyatlar her zaman aynı olmaz. Fiyatı belirleyen bazı unsurlar vardır. Firmamız, gönderilecek olan kargonun ağırlığına ve boyutuna bağlı olarak bir fiyat belirler. Her gönderi için eşit fiyat belirlenmemiştir. Ankara için verdiğimiz hızlı ve güvenli Uçak kargo hizmeti ile en kaliteli şekilde teslimat yapmaktayız. Bütün bu hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.