Almanya Uçak Yurt Dışı Kargo

Almanya Uçak Yurt Dışı Kargo

Dünya genelinde en fazla vatandaşımızın bulunduğu bir ülke olan Almanya’ya da ulaşım hizmetleri vermekteyi. Almanya Uçak Yurt Dışı Kargo ile acil durumdaki eşya yada ürünlerinizi 1 günde ekspres hizmetimiz ile ulaşımını sağlayabileceğimiz gibi kısıtlı zamanınız yok ise ekonomik gönderim seçeneğimiz ile 3 – 4 gün içerisinde de teslim edebilmekteyiz.

Almanya ile uzun süredir var olan ticari ve bireysel ticaretlerimiz hızla devam etmektedir. Karşılıklı olarak en yoğun hava kargo taşımacılığı Almanya ile son hız yol alırken evrak, kasa, koli dahil formu – ebatı – ağırlığı ne olursa olsun tüm gönderilerinizi en uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Yurt Dışı Kargo

Almanya Uçak Yurt Dışı Kargo Taşımacılığı

Hizmetimiz sadece ürünlerinizin Almanya’ya hızlı ve güvenli olarak ulaştırılmasından ibaret değildir. Dileyen müşterilerimize kargo toplama hizmeti de verebilmekteyiz. Uzun yıllardır süre gelen deneyimli ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz deniz – hava – tren ulaşımları ile tüm materyallerinizi kuryemiz aracılığı ile evinizden ya da işyerinizden teslim alarak gerekli yönlendirme işlemlerini yapıyoruz. Teslimat işlemlerimizi kapıdan alıyor ve göndereceğiniz adresin kapısına kadar güvenli olarak ulaştırıyoruz. Bu hizmetimizi kendi istek – talep ve beklentilerinize göre şekillendirmeniz de mümkündür.

Almanya Yurt Dışı Kargo Kabul Hizmetleri

Gerek ülkemiz gerekse Almanya’nın yasal mevzuatları çerçevesine uygun olarak nitelendirilen tüm gönderimlerinizi sağlayabilen firmamızda birden fazla ulaşım seçeneği vardır. Daha ekonomik olması açısından kara yolu ulaşımını tercih edebileceğiniz gibi acil veya hızlı gönderimi gereken materyallerinizi hava yolu kargo işlemlerine de tabi tutmanız mümkün. Elbette hava Yurt Dışı Kargo ücret tarifeleri diğer ulaşım tarifelerine göre daha pahalı olmaktadır.

Ürün Gönderme

Ürünleriniz hakkında aşağıda yer alan bilgileri bizlere mail, online web form, telefon aracılığı ile iletmeniz halinde sizler için en uygun ücret tarifesini hızla verebiliriz;

  • Ürününüzün alınacağı şehir
  • Ürününüzün gönderileceği şehir ( Almanya )
  • En – boy – ağırlık bilgileri

Almanya Yurt Dışı Kargo Gümrük Hizmetleri

Almanya’ya göndermek istediğiniz tüm materyalleriniz ülkeye giriş yapmadan önce Gümrükleme işlemlerine tabi tutularak gerekli güvenlik kontrollerinden geçirilmektedir. Gönderileriniz evrak gibi paketlerden oluşuyor ise genel olarak herhangi bir sorun çıkmamaktadır. Gönderilerinizin türevine göre Alman Hükümetinin Gümrük yasaları baz alınarak inceleme işlemlerine tabi tutulabilir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığı zaman Gümrük Muafiyet tutarlarının aşılması söz konusu olabilir. Bu durumda gönderici veya alıcı tarafından gerekli görülen Gümrük Vergisi ödenmesi gerekebilmektedir. Elbette tüm bu işlemler ve hizmetler ürünlerinizin gönderimine yönelik talepleri sırasında firmamızca gerekli tüm bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Almanya’dan Türkiye’ye yada Türkiye’den Almanya’ya ister havayolu isterse karayolu ile kargolarınızı göndermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.

Almanya Uçak Kargo Türkiye Hızlı Ekonomik Havayolu Karayolu Kargo Hizmetleri
WhatsApp chat