Air Cargo Yurt Dışı Kargo

Air Cargo Yurt Dışı Kargo


Air Cargo Yurt Dışı Kargo Dünyanın herhangi bir yerine eşya ve benzeri bir ürünün gönderilmesine kargolama denir. Bu işlemlerin uçak ile yapılmasına air cargo denir. Kargolama işlemleri bir adresten başka bir adrese yapılır. Firmamız, kurumsal bir kargo şirketi olarak taşımacılık işlemlerini yapmaktadır. Kargo gönderimlerinde firmamız tarafından kullanılan yöntemlerden biri de hava yolu taşımacılığıdır. Hava yolu kullanarak hem normalden çok daha hızlı hem de oldukça kullanışlı bir Yurt Dışı Kargo taşımacılığı yapmaktayız. Hava yolu ile yapılan kargo gönderimleri oldukça geniş bir alanda kullanılır. Firmamız hizmetlerini herkese sunmaktadır.

Yurt Dışı Kargo

Air Cargo Kullanılarak Kargo Gönderimi Yapılabilecek Olan Bölgeler

Hava yolu ile kargo gönderimi oldukça geniş bir alana hitap eder. Firmamız hava yolunu kullanarak hem yurt içi hem se yurt dışı kargo gönderimleri yapmaktadır. Yurt dışında hemen hemen her ülkeye kargo gönderimi yapan firmamız, yurt içinde de havaalanı bulunan bütün şehirlere teslimat yapmaktadır. Firmamız bu sayede hem yurt içi hem de yurt dışı air cargo hizmeti sunmaktadır.Bu kargolama hizmeti hızlı teslimat süreleri ve güvenli taşımacılık işlemleri ile dikkat çekmektedir.

Teslimat Nasıl Sağlanır?

Firmamız tarafından hava yolu kullanılarak uçaklar ile yapılan teslimat süreci, büyük bir profesyonellik ile yürütülmektedir. Bu sayede sorunsuz bir teslimat gerçekleştirilir. Air Cargo ile gönderilen ürünler İstanbul’daki merkezimizden yollanır. Diğer şehirlerden toplanan kargolar, bu merkezden yurt içinde başka şehirlere veya yurt dışına gönderilir. Yurt dışı için hava yolu ile çeşitli gönderim seçenekleri bulunur. Firmamız, kargoları uçaklar ile oldukça hızlı bir şekilde taşır. Bununla birlikte taşıma sırasında eşyaların durumunu internet sitemizden ya da çağrı merkezimizden sorgulatmak mümkündür. Firmamız mümkün olan en kısa sürelerde kargo teslimatlarını tamamlar.

Kargo Teslimat Zamanı

Hava yolu ile taşımacılık yapan firmamız, kısa süre içinde teslimat yapmaktadır. Yurt içinde uçaklar ile 1-4 saat arası teslimat tamamlanabilmektedir. Yani yurt içi uçak taşımacılığı, ekstrem koşullar olmadığı sürece 1 gün içinde gerçekleşir. Yurt dışı gönderimlerinde ise taşıma seçeneğine bağlı olarak teslimat süresi değişmektedir. Mesafeye ve taşıma seçeneğine bağlı olarak air cargo, Yurt Dışı Kargo 1-4/5 günde teslimat yapılabilmektedir. Hava yolu kargolama işlemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Havayolu ile hızlı Yurt Dışı Kargo göndermek için bizile iletişime geçiniz.

Nasıl Kargo Gönderilir
7/24 destek alabilirsiniz.